Live online bidding through

invaluableLogo 115x38

Due to the regulations concerning the spread of the COVID-19 virus there will be
NO VIEWING DAYS (limited viewing by appointment only)
and LIVE BIDDING IN OUR AUCTION ROOMS will not be possible

Click here for the actual schedule (order and details) of this sale!

1636 - 1699     DUTCH HISTORY AND TOPOGRAPHY

Page 4 of 4 Results 61 - 64 of 64
73/1696 Zandvoort  Programma der Wedloopen en Harddraverijen Uitgeschreven door de Societeit tot Aanmoediging der Verbetering van het Paardenras in Nederland te houden op den 26 en 28 Augustus 1873/1696 Zandvoort Programma der Wedloopen en Harddraverijen Uitgeschreven door de Societeit tot Aanmoediging der Verbetering van het Paardenras in Nederland te houden op den 26 en 28 Augustus 18
73/1696 [Zandvoort]. Programma der Wedloopen en Harddraverijen, Uitgeschreven door de Societeit, tot Aanmoediging der Verbetering van het Paardenras in Nederland, te houden op den 26 en 28 Augustus 1848, op de Renbaan nabij Zandvoort, Provincie Noord-Holland. Broadside, letterpress text w. small woodcut ill. at the top, Haarlem, Met en Meijlink, 1848, large folio.

- Formerly folded and w. repaired tears along folds and in blank margins; two contemp. stamps in upper blank corner.

= Very rare. Organized by one of the earliest Dutch horse racing organizations Societeit tot Aanmoediging der Verbetering van het Paardenras in het Koninkrijk der Nederlanden, started in 1843, first Zandvoort race in 1844. The last race in Zandvoort was held in 1852. An early precursor of the racing track at Zandvoort.

€ (80-100) 90
73 1697 Zeeland  Empel M van and Pieters H 73 1697 Zeeland Empel M van and Pieters H
73/1697 [Zeeland]. Empel, M. van and Pieters, H. Zeeland door de eeuwen heen. Middelb., G.W. den Boer, 1935-1959, 2 vols., (10),324; (10),325-629p., num. (fold.) maps, plans and plates, orig. unif. cl., 4to.

- Occas. trifle foxed. Spines sl. faded. = De Buck 3759.

Wesseling, J. De geschiedenis van Axel. Gron., J. Niemeijer, 1966, (8),460p., plates, orig. gilt cl. w. dustwr., 4to. - AND 6 others, i.a. A. LOOSJES, Zeeland in beeld (Amst., 1967, ills., orig. cl. w. dustwr., folio); A. BOOT, De overstrooming in Zeeland (...) (Goes, 1906, ills., orig. wr.); J.L. KOOL-BLOKLAND, De Rand van 't Land. Waterschapsgeschiedenis van Schouwen en Duiveland (Middelb., 2003, num. (col.) ills., orig. cl. w. dustwr., folio) and W.S. UNGER, De monumenten van Middelburg (Maastr., 1941, (fold.) plates, ills., orig. cl., folio).

€ (70-90) 90
73 1698 Zuid Holland  Verheul J 73 1698 Zuid Holland Verheul J
73/1698 [Zuid-Holland]. Verheul, J. Merkwaardige oude inrijhekken alsmede poort- en hoofdingangen uit de XVIIe, XVIIIe en XIXe eeuw in en om Rotterdam. Rott., Stemerding & Co., 1936-1940, 2 vols., IX,(1),147; VI,198p., plates, orig. unif. cl., 4to. Balen-Chavannes, A.E. van. Bibliografie van de geschiedenis van Zuid-Holland tot 1966. Delft, Culturele Raad van Zuid-Holland, 1972, 310p., orig. giltlettered cl. Schakel, M.W. Geschiedenis van de Hoge en Vrije Heerlijkheden van Noordeloos en Overslingerland. N.pl., n.publ., 1955, 340p., ills., orig. cl., folio. - AND 12 others in 13 vols., i.a. GIDS VOOR HET WESTLAND (Maassluis, n.d. (±1910), ills., orig. wr.); H. SLECHTE, Staken en stempelen. Werken en werkloosheid in Schiedam 1890-1940 (Schiedam, 2006, 2 vols., ills., orig. unif. boards); W.J. HOFDIJK, Brielles gedenkdag op Neêrlands derde Jubilee (Brielle, 1873, col. lithogr. title and plates, modern buckram); B. OOSTERWIJK, Vlucht na Victorie. Lodewijk Pincoffs (1827-1911). Rotterdams grootste koopman van de negentiende eeuw, Nederlands grootste fraudeur aller tijden (Rott., 1979, ills., orig. cl. w. dustwr.) and M. VAN LIMBURG STIRUM, De Muizenpolder in Rotterdam met zijn buitens en bewoners in de 18e en 19e eeuw (ibid., 2007, (col.) ills., orig. cl. w. dustwr., 4to).
€ (70-90) 110
73/1699 Zuiderzee  De afsluiting en gedeeltelijke droogmaking van de Zuiderzee Vol 1 12 73/1699 Zuiderzee De afsluiting en gedeeltelijke droogmaking van de Zuiderzee Vol 1 12
73/1699 [Zuiderzee]. De afsluiting en gedeeltelijke droogmaking van de Zuiderzee. Vol. 1-12. Amst., N.V. Handelsdrukkerij Holdert & co., 1929-1941, 1st (7x), 2nd (2x), 3rd (2x) and 6th (1x) ed., 12 vols., ills., orig. unif. pict. wr., obl. 4to.

- Despite minor defects (sl. foxing/ soiling) a good set.

AND 1 other, D. SCHAAP, Flevum, Aelmere, Almari, Zuiderzee, IJsselmeer (Amst., 1982, num. (photogr.) (col.) ills., orig. wr., large 4to).

€ (30-50) 30
Page 4 of 4